Vizyonumuz;
Her zaman doğru tercih, mutlu birey, gelecek vaat eden bir hayat sunmaktadır.
Misyonumuz;
Dünya üzerinde meslek ve eğitim sorunu kısmında her zaman bir öncü olup ileriye dönük adımlar atmaktır.
VE Eğitim Danışmanlık 2010 eğitim döneminde uluslararası öğrenci statülerinde değişiklik kararı ile son yeniliklerle hizmet vermek amacıyla kurulan bir firmadır. Danışmanlık firmamız uzun yıllar boyunca birçok üniversite, okul, veli ve öğrencilere profesyonel olarak öğrenci temini, seminerler, profesyonel anlamda öğrenci danışmanlığı yapmaktadır.
Eğitim maalesef ki günümüzün en büyük sorunlarından bir tanesidir. Bu kısımdaki en sorunsal kısım ise ortaöğretimden yüksek öğretime geçiş adımıdır. Bu adım kişinin mesleki hayatını ve geleceğini yapılandıracağı kısımdır. Maalesef ki bu geçiş basamağında profesyonel anlamda danışmanlık yetersiz kalmakta ve her öğrencinin yapısına göre planlanıp karar verilmemektedir. Öğrencinin sıralama- sına bakılıp puanının yettiği bölümler tercih edilmektedir. Bu ise ileriye dönük büyük sorunların kapısını sonuna kadar açmaktadır. Nitelik-siz bir eğitim, mesleki hayat ve mutsuz bir gelecek sunmaktadır.
VE Eğitim hizmetlerini verirken yeni nesil yapıya uygun olarak devam etmektedir. 45 Ülke 'den öğrenci ve aile yapısına hizmet etmekte olup, ülkemizdeki yapılanan eğitim ve öğretim değerlerimizden vazgeçmeden memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.
VE Eğitim hizmetlerinde öğrencinin yapısı ön planda tutularak, öğrenci kişisel hayati beklentileri, mesleki seçimde uluslararası alanda ilerlemesi, seçilen mesleğin ileriye dönün olumlu cevaplar vermesi ve doğru uygun yapıya sahip üniversiteler tercih edilmesi konusunda değerlerimizden vazgeçmeyerek planlanmaktadır.
2021 VE Eğitim & Danışmanlık